KALICI ÖLÇEKTE, KÂRLI İLİŞKİLER KURMAK İÇİN!

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

“Yeni bir müşteri kazanmanın en iyi yolu, mevcut müşterileriniz için müstakbel müşterilerinizi etkileyecek reklamlar yapmaktır.”
– David Ogilvy

Sosyal medya platformları, işletmeler için gerekli mi? sorusunun yanıtı bariz bir şekilde evet, gerekli.

İşletmelerin sosyal medya hesapları, işletmeniz hakkında sadece olumlu yaklaşımları baz alarak yönetilmemeli. İşletme içerisindeki aksaklıkları da bir bütün olarak düşünmek gerekir. Bizim sosyal medya anlayışımız; bir işletmeyi doğrusuyla yanlışıyla ele alıp, onu günden güne geliştirmek ve iyileştirmek.

Platformlar arası uzmanlık ve son teknoloji analitiğe kadar, alanında uzman kadromuzla beraber, müşterilerinizin dikkatini çekmek, özgün bir 'medya' katılımı sağlamak ve ölçülebilir düzeyde bir başarı oluşturmak için sosyal medyanın gücünden yararlanıyoruz.

TANITIMI İZLE
Sosyal Medya Stratejisi Oluşturma
Yorum & Mesaj Takibi
Takip/Analiz & Değerlendirme
İçerik Planlaması
HİZMET TALEBİNDE BULUNUN

BİZİ TANIMAK İSTER MİSİNİZ?

ÇALIŞMA KATEGORİLERİMİZ

PAZARLAMA STRATEJİLERİMİZ

arrow
01
Marka Bazlı Pazarlama
Marka Bazlı Pazarlama
arrow
02
Ürün Bazlı Pazarlama
Ürün Bazlı Pazarlama
03
Marka Bilinirliği Yönetimi
Marka Bilinirliği Yönetimi
GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ÇALIŞMALAR

NELER YAPIYORUZ?

01
Sosyal Medya Stratejisi

Ölçülebilir sonuçlara ulaşmak için bir markanın vizyonu ile iş hedefleri arasında tam bir uyum sağlaması gerekir. Şeffaf ve üzerinde emek sarfedilen zaman çizelgeleri, şirketimizin her zaman tutarlı bir şekilde en iyi kampanya sonuçları sunmasını sağlar.

02
Planlı İçerikler

İçeriklerinizi belirli gün ve haftalar için belirli bir zaman öncesinden planlıyoruz. Böylece sürekli değişen dünyada, kurumunuzu temsil eden önemli günler için paylaşım yapmayı atlamıyoruz. Rastgele değil, planlı içerikler üreterek marka imajınızı her geçen gün artırmak için çabalıyoruz.

03
İçerik Oluşturma

Yazılı kelimenin zanaatkârları, içerik üreticilerimiz ve metin yazarlarımız ekibinizi ve markanızı tanımaya zaman ayırır. Bu katılım süreci sayesinde, her bir içerik parçasının doğru marka sesi ve mesajla temsiliyetini sağlayabiliyoruz. Müşterilerinize anlatmak istediklerinizi, aktarmak için çalışıyoruz.

04
Yorum Takibi

Kullanıcılarınızdan gelen yorum ve mesajları yanıtlıyor, bu sorumluluğu sizler için ele alıyoruz. Geri dönüşleri olabildiğince hızlı yaparak, müşterilerinizle güven dolu bir temas kurmanıza yardımcı oluyoruz.

05
Takip/Analiz & Değerlendirme

Sosyal medya platformlarınızda rakiplerinizi takip ediyor, paylaştığımız içerik ve fikirleri sürekli geliştiriyor ve belli periyotlarda yaptığımız bu değerlendirme süreçlerini sizlerle paylaşıyoruz.

06
Web Sitenize Trafik Yönlendiriyoruz

Web sitenizin trafiğini artırmak, potansiyel müşterilerinizi keşfetmenize ve satışlarınızı doğrudan artırmanızı etkileyecektir. Web sitenize yüksek miktarda trafik çeken sosyal medya reklam kampanyaları geliştiriyoruz. Dönüşümleri artırmak için, sürekli testler yapmayı da unutmuyoruz.

REFERANSLAR

SON ÇALIŞMALARIMIZ