BÜTÇENİZİ MAKSİMUM VERİM ALARAK KULLANMAK İÇİN!

İNTERNET REKLAMCILIĞI

“Doğru hedef kitle ile doğru içeriği buluşturmak bir sanattır. Bu sanatı yalnızca gerçek reklamcılar başarabilir.”
– Ekrem KUTSAL

Google Reklamları stratejimiz: Bütçeniz için maksimum verimlilik ve geri dönüşüm oranlarını artıracak bir politika izleyerek sürekli devam eden testler uyguluyor, markanızın doğru kişilere ulaşmasını sağlıyoruz.

Facebook ve Instagram Reklamları stratejimiz: Facebook’un Reklam Aracı, kullanıcıları çok hassas bir ayrıntı düzeyi ile hedeflemenize olanak tanır. Doğru hedef kitle ile siz de başarılı bir tanıtım süreci gerçekleştirebilir, potansiyel müşterilerinizi satışa döndürerek, markanızın her geçen gün daha da artan bir imaja sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

TANITIMI İZLE
Hedef Kitle Analizi
İzleme ve Raporlama
Maksimum Verimlilik
Test Tabanlı Strateji
HİZMET TALEBİNDE BULUNUN

BİZİ TANIMAK İSTER MİSİNİZ?

GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ÇALIŞMALAR

NELER YAPIYORUZ?

01
Hedeflerin belirlenmesi

APG’ler(Anahtar Performans Göstergeleri) geliştirmenize yardımcı oluyoruz, böylece Facebook Reklam kampanyalarınızı izlemek ve değerlendirmek için veri odaklı, ölçülebilir hedefler yapabiliyoruz.

02
Kitle Hedefleme

Facebook Reklamları, hedefi iyi belirlenmiş grupların oluşturulmasına izin verir. Demografik özellikler, ilgi alanları, etkinlikler, eğitim ve iş unvanları, beğendikleri facebook sayfaları, kullandıkları uygulamalar, ait oldukları gruplar gibi detaylı hedef kitle oluşturulmasına izin verir. Biz de, hedef kitlenizi doğru bir şekilde belirlemeniz için gerekli tüm analizleri sizler için yapıyoruz.

03
Hesap Planlaması

Hedeflerinizi baz alarak kampanya yapısını geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

İnternet Reklamcılığı
04
Kampanya Oluşturma

Kampanya reklamı, mesajlaşma ve kampanyaların kullanıma hazır hale getirilmesi için hedef kitle dahil olmak üzere, hedeflerinize dayalı Facebook ve Instagram Reklam kampanyaları geliştiriyoruz.

05
İzleme Süreçleri

DigiTongue’nin Facebook ve Instagram Reklamları stratejisi, reklam harcamalarınızın en yüksek verimi sağlaması için çeşitli kitle hedeflemelerini keşfediyor, kampanyaları, reklam setlerini ve reklamları test etmek ve ardından bütçeyi buna göre yeniden tahsis etmek için sürekli devam eden testlerden oluşan izleme süreçlerini uygular.

06
İşlevsel Raporlama

Facebook Reklamları hedeflerinize dayanarak özel raporlar oluşturuyoruz.

REFERANSLAR

SON ÇALIŞMALARIMIZ